Schiedel – systemy kominowe

schiedelSchiedel – nowoczesne systemy kominowe

Mamy zaszczyt zaoferować Państwu systemy kominowe prodecenta Schiedel. Nazwa brzmi bardzo niemiecko, co wskazuje na wykoką jakość wykonania. I tak naprawdę jest, tylko że kominy Schiedel wcale nie są wykonywane w Niemczech, lecz w Polsce. Producent oferuje systemy kominowe dla wszystkich rodzajów spalin – kominy do spalin gazowych, węglowych, czy spalin z kominka.

Wybór systemu kominowego nie kończy się na samym odprowadzaniu spalin. Aby w naszym budynku mieszkało się komfortowo, musimy zadbać o świeże powietrze. W skład każdego systemu kominowego można, a nawet należy wbudować odpowiedni system wentylacji. Dobrze przemyślana budowa systemu wentylacyjnego, pozwoli na wymianę odpowiedniej kubatury powietrza w ciągu godziny, co bezpośrednio przekłada się na zdrowe i przyjemne użytkowanie wnętrz.

Odpowiednie skonfigurowanie systemu kominowego dla Państwa wnętrz odbywa się nie tylko na podstawie projektu domu. Często projekt podczas adaptacji jest poddawany modyfikacjom, co bezpośrednio może wpłynąć na zaplanowany pierwotnie system wentylacji. Zaleca się, aby skonsultować system kominowy z profesjonalnym doradcą jeszcze przed zamówieniem, w opraciu o projekt budowlany, wywiad, a być może nawet wizję lokalną. Aby skorzystać z takiej możlwości, zaprawszamy do formularza kontaktowego.

W ofercie DEKWISNIEWSKI zawiera się pełna oferta producenta.