KOMINY

Systemy kominowe – czyli kominy spalinowe i wentylacyjne

KOMINYFirma DEKWISNIEWSKI jest autoryzowanym dystrybutorem systemów kominowych. Sprzedawane przez nas kominy objęte są 30 – letnią gwarancją, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, spełniają wszelkie normy i wymogi prawne.

Wybór kominów spalinowych, wentylacyjnych, ich odpowiednie zaplanowanie i rozmieszczenie – często jest dla inwestorów zagadnieniem, do którego nie przywiązuje się większej wagi. Niestety wiele projektów domów ma źle zaprojektowane, źle usytuowane lub źle wykalkulowane systemy kominowe. Inwestor nie jest w stanie sam tego zweryfikować, a wykonawca wykonuje pracę zgodnie z projektem. Ewentualne błędy mogą wygenerować problemy dopiero w jednym z ostatnich etapów inwestycji – w trakcie podłączania systemu grzewczego. Problem z wentylacją może objawić się dopiero w trakcie użytkowania budynku.

KOMINYMamy Państwu do zaoferowania systemy kominowe dwóch wiodących producentów na rynku europejskim. Są to systemy kominowe HOCH oraz systemy kominowe SCHIEDEL. Obaj producenci oferują bardzo szeroką gamę kominów, oferują 30 – letnią gwarancję oraz wsparcie techniczne dla swoich produktów. Bardzo ważne jest także, aby system kominowy został poprawnie zamontowany oraz estetycznie obudowany. Dzięki poradnikom na stronach producenta mogą Pańswo dostarczyć monterom profesjonalną dokumentację wykonawczą. Aby zminimalizować możliwość popełnienia błędu oraz przyspieszyć proces budowania systemu kominowego, można zaopatrzyć się w tzw. STARTER. Czytaj więcej…

Dlatego warto zaufać profesjonalnemu daradcy z firmy DEKWISNIEWSKI i wybrać jeden z najlepszych systemów kominowych dostępnych na rynku.

Zadzwoń już dziś lub skontaktuj się używając formularza kontaktowego.