Eurofala

EUROFALA – CEMBRIT

CEMBRIT jes wiodącym producentem pokryć dachowych wykonanych z włókna cementowego. Eurofala, to obecnie najbardziej odpowiednia i handlowa nazwa produktu, który oficjanie zastąpił ETERNIT.

Eurofala, to produkt doskonale trafiający w potrzeby przemysłu i rolnictwa. Trwałość, parametry akustyczne, parametry cieplne, brak skraplania – to kilka cech, które rozważy i doceni każdy inwestor w tej branży i nie tylko.

Dodatkowym atutem – szczególnie istotnym w branży rolniczej – jest zastowowanie tych samych wymiarów, co znany powszechnie ETERNIT.

Dziśki eurofali CEMBRIT możesz wymienić dach w swoich zabudowach gospodarczych i nierzadko też w domach – bez konieczności przebudowy konstrukcji dachu.

EUROFALA – EURONIT

Eurofala, cembritProducent Euronit, poza standardowymi pokryciami również oferuje produkty z włókna cementowego w postaci eurofala. Pokrycia z tego materiału nie ograniczają się do pokryć dachowych. W przemyśle, czy rolnictwie pokrycia faliste mogą posłużyc do wykonania elewacji. Łatwość montażu, trwałość, odporność na skraplanie, parametry akustyczne i szereg innych cech, sprawiają, że przewaga nad innymi poszyciami lekkimi jest bardzo duża.

Firma DEKWIŚNIEWSKI zachęca do zapoznania się z kartami katalogowymi EURONIT.

Aby omówić pełną ofertę pokryć dachowych z włókna cementowego prosimy i kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Materiały do pobrania:

EURONIT_Katalog-Plyty-Falistej-jednorodzinne

EURONIT-Katalog-Plyty-Falistej-przemysl

EURONIT-Katalog-Plyty-Falistej-rolnictwo