Siatka podtynkowa EUROWEK z włókna szklanego

Siatka podtynkowa  – czy to jest coś ważnego?

siatka podtynkowaMamy przyjemność zaoferować siatki podtynkowe polskiego producenta – EUROWEK.

Większość siatek na naszym rynku to chińszczyzna. Przywykliśmy do taniości i tandety przy zabawkach, ale branża budowlana to zbyt poważne miejsce na tego typu oszczędności. Siatka podtynkowa to koszt tak niskiego rzędu, że aż trudno pomysleć, jak mało mozna oszczędzić pomiędzy najtańszym a najdroższym produktem w tym segmencie.

Wiele razy konsultanci DEKWISNIEWSKI słyszą od inwestorów – „Przecież to tylko siatka! Taka, czy inna – zatopiona w kleju – jest niewidoczna. Szkoda czasu – biorę najtańszą!”

Wielu z nich nie wie, że siatka podtynkowa ma za zadanie zbroić nasz elewacyjny klej. Klej jest przyklejony do styropianu, a styropian do budynku.

Jak myślisz? Czy to się wszystko rusza? Nie rusza się?

Budynek nagrzewa się i schładza, grunt pod budynkiem nasiąka wodą i osiada pod wpływem nacisku budynku na podłoże, woda w zależności od temperatury – rozszerza się i kurczy.

Wszystkie te czynniki w skali mikro i makro powodują, że budynek porusza się. Jakość siatki podtynkowej będzie miała kluczowy wpływ na trwałość elewacji.

Spójrz na poniższe zdjęcie – to typowy przykład siatki o niskiej jakości. Po trzech latach od wykonania ocieplenia wystąpiły takie uszkodzenia elewacji. I co inwestor ma teraz zrobić? Nie musiałby się martwić, gdyby zastosował siatkę EUROWEK.

Drugim aspektem jest komfort pracy. DEKWISNIEWSKI współpracuje i ma kontakt z wieloma wykonawcami. Wykonawcy deklarują chęć zatapiania siatki EUROWEK, ponieważ dobrze się układa, nie odkształca się, jest równa. Używanie siatek EUROWEK powoduje, że praca odbywa się szybciej, minimalizuje wystąpienie błędów wykonawczych. Szybciej i lepiej zrobiona praca, to  powód do zadowolenia i klienta i wykonawcy. Klient nie ma podstaw do reklamacji, a wykonawca może zgłosić się do następnego inwestora bez opóźniania spowodowanego koniecznością wykonywania poprawek.

Trzeci aspekt – DEKWISNIEWSKI wspiera polski biznes!

Gorąco polecamy siatki podtynkowe EUROWEK.

W celu zamówenia, uzyskania informacji – prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *